Szkolenia

1. Szkolenia medialne

Uczymy, jak wyzbyć się tremy i efektownie zaprezentować siebie i swoje stanowisko.

Radzimy, jak postępować w sytuacji kryzysowej i budować dobre relacje z mediami.

Szkolenia z kamerą, na przykładach i jak najbardziej zbliżone do warunków rzeczywistych. Kilkugodzinne lub weekendowe. Przygotowanie do wywiadu, „rozmowa z agresywnym dziennikarzem”, make-up, także indywidualne.

Ponadto: podstawy języka filmowego, montażu oraz „relacje z klientem”. Szkolenia możemy wzbogacić o rozmowy z doskonałym logopedą, wizażystką, psychologiem, trenerem interpersonalnym. Posiadamy zaplecze techniczne, eksperckie oraz organizacyjne.

Wśród naszych klientów są rzecznicy prasowi, lekarze, adwokaci, nauczyciele, seniorzy oraz studenci.

2. Szkolenia za zakresu zagadnień Unii Europejskiej

Nasze szkolenia są dedykowane i opracowywane w zależności od grup docelowych. Prowadzone są metodami aktywizującymi uczestników.

Wśród proponowanych tematów  preferowane są te, które przybliżają strukturę, kompetencje i działanie poszczególnych instytucji UE.

Przeprowadzamy także szkolenia dla wybranych grup zawodowych lub społecznych.  Adresantami mogą być konkretne grupy zawodowe zwiększające swoje kompetencje na rynku europejskim, jak i w środowisku instytucji europejskich (konkretne grupy zawodowe, nauczyciele, naukowcy). Swoje szkolenia kierujemy także do seniorów, studentów, obcokrajowców spoza UE pracujących w Polsce.

Dysponujemy kompetentną i wykształconą kadrą, zaś w przypadkach bardziej skomplikowanych współpracujemy z ekspertami doskonale orientującymi się w systemie instytucji europejskich, prawie pracy, prawach obywatelskich.

Studio-W świadczy usługi dla Punktu Informacyjnego Unii Europejskiej z siedzibą we Wrocławiu od 2018 roku.

Szkolenia europejskieMasz więcej pytań? Skontaktuj się z nami: 71 793 67 45 lub studiow@studiow.pl